четвер, 16 лютого 2023 р.

День єднання

   З метою підтримки єдності всього українського народу і нашої держави 16 лютого у гімназії відзначили День єднання. 
   Членами учнівського самоврядування «Шкільна Галактика» проведено лінійку на якій прозвучав заклик єднання та згуртованості до єдиної думки, єдиної ідеї, єдиного бажання перемогти. Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять всіх жертв військового вторгнення  військ  російської федерації.
  Під керівництвом класних керівників Мантуляк Богдани Петрівни та Мучки Мар'яни Володимирівни  з учнями 2,3 класів проведено вікторину "Україна! Країна любові і єднання!" .
    Проведені заходи продемонстрували, що ми- єдиний народ і хочемо жити у мирі.



Немає коментарів:

Дописати коментар

Нескорені. День Героїв у серцях дітей

   22 травня, напередодні Дня Героїв, учні 6 класу Новокриворівської філії разом зі своїм класним керівником Лаврук Н.Я. провели зворушливий...