четвер, 17 квітня 2025 р.

Акція "За чисте довкілля"

17 квітня в рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» на території Новокривотульської філії Старокривотульського ліцею було організовано та проведено генеральне прибирання території. До прибирання долучилися учнівські колективи 1-8 класів, педагоги та технічні працівники закладу освіти. Кожен клас мав закріплену за собою ділянку. Діти, як справжні господарі, охоче бралися за роботу. Всі працювали дружно, старанно, допомагали один одному.
Результат не забарився: на шкільному подвір'ї − чистота та порядок.   

 

Нескорені. День Героїв у серцях дітей

   22 травня, напередодні Дня Героїв, учні 6 класу Новокриворівської філії разом зі своїм класним керівником Лаврук Н.Я. провели зворушливий...