четвер, 17 квітня 2025 р.
Акція "За чисте довкілля"
17 квітня в рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» на території Новокривотульської філії Старокривотульського ліцею було організовано та проведено генеральне прибирання території. До прибирання долучилися учнівські колективи 1-8 класів, педагоги та технічні працівники закладу освіти. Кожен клас мав закріплену за собою ділянку. Діти, як справжні господарі, охоче бралися за роботу. Всі працювали дружно, старанно, допомагали один одному.
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Нескорені. День Героїв у серцях дітей
22 травня, напередодні Дня Героїв, учні 6 класу Новокриворівської філії разом зі своїм класним керівником Лаврук Н.Я. провели зворушливий...
Немає коментарів:
Дописати коментар