У зв'язку зі збільшенням випадків захворюваності на COVID-19 та продовженням карантину у м. Івано-Франківськ та Івано-Франківській області у школах Тисменицької ОТГ продовжується дистанційна форма навчання до 12 березня 2021 року !!!!
22 травня, напередодні Дня Героїв, учні 6 класу Новокриворівської філії разом зі своїм класним керівником Лаврук Н.Я. провели зворушливий...
Немає коментарів:
Дописати коментар