четвер, 15 грудня 2022 р.

ПОДЯКА

      Адміністрація  та  вчителі  Новокривотульської гімназії висловлюють щиру подяку учням, їхнім  батькам, працівникам  гімназії, юнакам-футболістам, жителям  сіл Нові Кривотули, Терновиця, які долучилися до проєкту «Стань Миколаєм для воїна-захисника» і спільними зусиллями зібрали та відправили 9 посилок для односельчан,  а також  переселенців, родини яких проживають у наших  селах. Проєкт  надихнув  кожного  учасника стати Людиною доброї волі. Наша волонтерська діяльність  матиме продовження. Нехай об’єднає нас добрий вчинок, який наблизить Перемогу добра над злом.
          Слава Богу!
          Слава Україні!  

Немає коментарів:

Дописати коментар

Нескорені. День Героїв у серцях дітей

   22 травня, напередодні Дня Героїв, учні 6 класу Новокриворівської філії разом зі своїм класним керівником Лаврук Н.Я. провели зворушливий...