Знову
- п'ятниця і знову - ярмаркування! 15
листопада у Новокривотульській філії Старокривотульського ліцею, уже вкотре,
відбувся солодкий благодійний ярмарок. Цього разу свою випічку пропонували учні 6 класу. Активність
учнів, батьків та вчителів просто вражала! В кінцевому результаті за смачні,
красиві та вишукані вироби учні отримали 6100 гривень, які будуть передані на
підтримку ЗСУ. Дякуємо
усім за активність!
Немає коментарів:
Дописати коментар