пʼятниця, 15 листопада 2024 р.

Благодійний солодкий ярмарок

     Знову - п'ятниця і знову - ярмаркування!
  15 листопада у Новокривотульській філії Старокривотульського ліцею, уже вкотре, відбувся солодкий благодійний ярмарок. Цього разу свою  випічку пропонували учні 6 класу. Активність учнів, батьків та вчителів просто вражала! В кінцевому результаті за смачні, красиві та вишукані вироби учні отримали 6100 гривень, які будуть передані на підтримку ЗСУ.
    Дякуємо усім за активність!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Нескорені. День Героїв у серцях дітей

   22 травня, напередодні Дня Героїв, учні 6 класу Новокриворівської філії разом зі своїм класним керівником Лаврук Н.Я. провели зворушливий...