пʼятниця, 20 лютого 2026 р.

У нашій пам’яті вони назавжди залишились

 Сьогодні, 20 лютого 2026 року, у Новокривотульській філії Старокривотульського ліцею відбувся виховний захід "У нашій пам'яті вони назавжди залишились", присвячений 12-ій річниці вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за свободу, гідність і демократичний вибір українського народу під час подій Революції Гідності 2013-2014 років.
  Учні 8 класу вкотре нагадали усім здобувачам освіти філії про масове протистояння на Майдані у Києві 18-20 лютого 2014 року, внаслідок якого було вбито 107 протестувальників.
   Небесна Сотня стали першими героями сучасної України за незалежність і свободу. Їхній подвиг - 
моральний фундамент подальшого спротиву російської агресії та об’єднав українців у захисті державності. У ті морозні дні ніхто і не уявляв, що це лише початок кривавих і жорстоких реалій боротьби за своє життя у власній країні...

    Герої не вмирають, доки живе пам’ять про них у наших серцях!


Немає коментарів:

Дописати коментар

Нескорені. День Героїв у серцях дітей

   22 травня, напередодні Дня Героїв, учні 6 класу Новокриворівської філії разом зі своїм класним керівником Лаврук Н.Я. провели зворушливий...