середа, 25 лютого 2026 р.

Сильніша за долю…

                       Ні, я жива, я буду вічно жити,
                       я в серці маю те, що не вмирає…
    Ці слова – не просто рядки вірша. Це кредо незламної духом жінки, яка попри тяжку хворобу, біль і випробування творила, боролася за українське слово і залишила нам величезну спадщину: поезії, драми, переклади, публіцистику.
  25 лютого у Новокривотульській філії урочисто відзначили 155-ту річницю  від  Дня народження геніальної доньки українського народу – Лесі Українки. Завдяки літературно-музичній композиції «Сильніша за долю…», яку підготували учні 6 класу (класний керівник Лаврук Н.Я.), цього дня ми по-справжньому відчули,  як слово Лесі оживає в серцях дітей. Емоційне декламування, пісні, театральні уривки – усе пронизане її незламним духом і любов’ю до України. Діти не просто читали – вони переживали ці слова, вкладали в них свою силу, свою віру. А музичні номери додали особливого тепла й натхнення.
    Дякуємо кожному шестикласнику за талант, сміливість і щирість!
   Дякуємо вчителям за підготовку, а батькам – за підтримку! Ви довели, що спадщина Лесі Українки живе, росте й надихає нове покоління українців.
   Нехай це свято стане для всіх нас нагадуванням: у нас є сила духу, є слово, є майбутнє.
   Слава Лесі Українці! Слава Україні!


  

Немає коментарів:

Дописати коментар

Нескорені. День Героїв у серцях дітей

   22 травня, напередодні Дня Героїв, учні 6 класу Новокриворівської філії разом зі своїм класним керівником Лаврук Н.Я. провели зворушливий...