понеділок, 27 квітня 2026 р.

Чорнобиль: пам’ять крізь роки

    Цьогоріч минає 40 років від дня страшної трагедії — аварії на Чорнобильській атомній електростанції, яка назавжди змінила хід історії та залишила глибокий слід у долях мільйонів людей.
   З нагоди Дня пам’яті Чорнобильської катастрофи у нашій школі відбувся виховний захід «Чорнобиль: пам’ять крізь роки», підготовлений учнями 7 класу під керівництвом класного керівника Чайковського М.М.
   Під час заходу учні пригадали події тієї трагічної ночі, вшанували пам’ять ліквідаторів та всіх, хто постраждав від наслідків аварії. Прозвучали вірші, тематичні розповіді, а також слова вдячності героям, які ціною власного життя і здоров’я зупинили поширення радіаційної небезпеки.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Нескорені. День Героїв у серцях дітей

   22 травня, напередодні Дня Героїв, учні 6 класу Новокриворівської філії разом зі своїм класним керівником Лаврук Н.Я. провели зворушливий...